Κ Α Σ Τ Ο Ρ Ι Α – Α Ρ Γ Ο Σ
ΔΕΥ | ΤΡΙ | ΤΕΤ | ΠΕΜ | ΠΑΡ | ΣΑΒ | ΚΥΡ & ΑΡΓΙΕΣ |
|
07:40 | X | X | X | X | X | – | – |
08:40 | X | X | X | X | X | X | X |
09:40 | X | X | X | X | X | X | X |
10:40 | X | X | X | X | X | X | X |
11:40 | X | X | X | X | X | X | X |
12:40 | X | X | X | X | X | X | X |
13:40 | X | X | X | X | X | X | X |
14:40 | X | X | X | X | X | X | X |
15:40 | X | X | X | X | X | X | X |
16:40 | X | X | X | X | X | X | X |
17:40 |
X | X | X | X | X | X | X |
18:40 | X | X | X | X | X | X | X |
19:40 | X | X | X | X | X | X | X |
20:40 | X | X | X | X | X | X | X |
21:40 | X | X | X | X | X | X | X |
Α Ρ Γ Ο Σ – Κ Α Σ Τ Ο Ρ Ι Α
ΔΕΥ |
ΤΡΙ | ΤΕΤ |
ΠΕΜ |
ΠΑΡ | ΣΑΒ | ΚΥΡ & ΑΡΓΙΕΣ |
|
07:00 | X | X | X | X | X | – | – |
08:00 | X | X | X | X | X | X | X |
–:– | |||||||
09:00 | X | X | X | X | X | X | X |
10:00 | X | X | X | X | X | X | X |
11:00 | X | X | X | X | X | X | X |
12:00 | X | X | X | X | X | X | X |
13:00 | X | X | X | X | X | X | X |
14:00 | X | X | X | X | X | X | X |
15:00 | X | X | X | X | X | X | X |
16:00 | X | X | X | X | X | X | X |
17:00 | X | X | X | X | X | X | X |
18:00 | X | X | X | X | X | X | X |
19:00 | X | X | X | X | X | X | X |
20:00 | X | X | X | X | X | X | X |
21:00 | Χ | Χ | Χ | Χ | Χ | X | X |
Τηλ.: 2467042202
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2022
Από τη Δευτέρα 20 Ιουνίου έως την Παρασκευή 9 Σεπτεμβρίου 2022
Δ Ε Υ Τ Ε Ρ Α έως Π Α Ρ Α Σ Κ Ε Υ Η
(Εκτός Αργιών)
ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΓΕΡΜΑΣ 13:00
ΓΕΡΜΑΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ 07:30, 13:45
***
ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΝΕΣΤΌΡΙΟ 07:30, 13:00
ΝΕΣΤΌΡΙΟ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ 07:10, 08:25, 13:45
***
ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ 14:15, 16:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ 16:30
***
ΚΟΡΗΣΟΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ 08:50
ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΚΟΡΗΣΟΣ 13:00
***
ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΦΩΤΕΙΝΉ 07:30, 13:00
ΦΩΤΕΙΝΗ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ 08:00, 13:30
***
ΔΕΥΤΈΡΑ – ΤΕΤΆΡΤΗ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΛΕΧΟΒΟ 13:00
ΛΕΧΟΒΟ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ 08:00
Καστοριά, Κορησός, Λιθιά, Βασιλειάδα, Βέργας, Κλεισούρα, Λέχοβο και αντίστροφα.
Σταυροπόταμος, Μελισσότοπος ΜΟΝΟ τις ΤΕΤΑΡΤΕΣ.
***
ΔΕΥΤΈΡΑ – ΤΕΤΆΡΤΗ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΔΙΠΟΤΑΜΙΑ
07:30, 13:00
ΔΙΠΟΤΑΜΙΑ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ
08:15, 13:45
Μ Ο Ν Ο Τ Ε Τ Α Ρ Τ Η
ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΚΟΡΗΣΟΣ 11:00
ΚΟΡΗΣΟΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ 11:30
***
ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ 11:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ 08:40, 11:30
***
ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ 13:00
ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ 08:00
***
ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΙΕΡΟΠΗΓΗ 13:00
ΙΕΡΟΠΗΓΗ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ 08:00
***
ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΜΕΛΑΣ 13:00
ΜΕΛΑΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ 08:00